1001 NO46356/19 Sigerhaugen's Tyra Haldenstøver

Fører: Bekkedal, Tore

Terreng: Almlimarka/Tuvslia

Dommer: Per Kristian Olsen/ Christer Jansson

Dag1: Slipp 8.00 Fot 9.05 los 9.15 Tap  9.45 Gjentak 10.10 Tap 10.30 Dødtap Nytt Slipp 12.23, koblet og prøven avluttet 14:05

Dag2   Slipp 8.00  

1002 NO45293/16 Ts-Ammy Finsk Støver

Fører: Hauerberg, Terje

Terreng: Fenstad 1/Fenstad 2

Dommer: Rune Ullerlien/Roar Oppegård

Dag1: Slipp 8.00 Fot 9.50 Los 9.55

Dag2 Slipp 8.00

1003 NO46108/17 Engeråsens Lisa Finsk Støver

Fører: Grahn, Marianne

Terreng: Burås

Dommer: Morten Skjølås

Dag1: Slipp 8.00 Fot 8.45 Los 11.05

Dag2 Ikke Startet

1004 NO30622/14 Harefallet's Ajja Finsk Støver

Fører: Lindstad, Magnar

Terreng: Sørseter/Fendstad1

Dommer: Willy Gaustad/Arne Strandhaug

Dag1: Slipp 8.00

Dag2 Slipp 8.00

1005 SE13903/2016 Högbrons Ylva Finsk Støver

Fører: Opsand, Trine

Terreng: Brennhaugen/Skjeggerudlia

Dommer: Steinar Johnsen/ John K Aas

Dag1: Slipp 8.00 Los 10.43

Dag2   Slipp 8.00  

1006 FI41447/16 Ruskametsän Loken Hessu Finsk Støver

Fører: Sørli, Bo A

Terreng: Bjørnvikhaugen/Sørseter

Dommer: Inge Henning Mjønerud/ Willy Gaustad

.Dag1: Slipp 8.00 10.35 Los, nytt uttak 14:01

Dag2 Slipp 8.00

1007 SE39451/2014 Högbroens Röti Finsk Støver

Fører: Granlund, Sven-Tore

Terreng: Tuvslia/Burås

Dommer: Christer Jansson/Morten Skjølås

Dag1: Slipp 8.00 Fot 8.55 

Dag2 Slipp 8.00 Fot 8.55 Los 9.15

1009 NO45568/19 PG Birk Dunker

Fører: Bårtvedt, Jostein

Terreng: Høvern/Sørgårdhaugen

Dommer: Jan Erik Fredriksen/Vidar Granvold

Dag1: Slipp 8.00

Dag2: Slipp 8.00

1010 SE50840/2015 Trittbergets Klinge Hamiltonstøver

Fører: Sandberg, Terje

Terreng: Bjørgeli/Brustadsetra

Dommer: Anne Gjulem/Morten Bakkehaug

Dag1: Slipp 8.00 Los 9.05

Dag2 Slipp 8.00

1011 NO38819/16 Cj-Heera Hamiltonstøver

Fører: Hartmann, Gunnar

Terreng: Nordseter/Borhaugkampen

Dommer: Vegar Aasdalen/ Nils E Solbakken

Dag1: Slipp 8.00

Dag2 Slipp 8.00 Fot 815 Los 8.39 Hare sett 8.44 premielos Tap 9.55 Los 10.06 Tap 10.24 Los 11.15 hare sett 11 17

KLINGAGÅRDEN KENNEL

1012 SE32205/2019 Gruvrisets Ibsen Finsk Støver

Fører: Bekkeli, Bent Morten

Terreng:

Dommer:

Dag1: Ikke Startet

Dag2   

1013 SE28366/2020 Solstrimmans Finn-Lara Finsk Støver

Fører: Grahn, Per Kåre

Terreng: Brudstadsetra/Bjørgeli

Dommer: Morten B Bakkehaug/Anne Gjulem

Dag1: Slipp 8.00 Fot 10.51 Los 10.58

Dag2    Slipp 8.00 Fot 9.26 Los

1014 SE42963/2019 Solstrimmans Finn-Marko Finsk Støver

Fører: Hauerberg, Thomas

Terreng:

Dommer:

Dag1: Ikke Startet

Dag2

1015 NO37967/16 Se Jaro Finsk Støver

Fører: Heramb, Per Fredrik

Terreng: Signalen/Bjørnvikhaugen

Dommer: Jan Helge Øvre/Bjørn A Aalborg

Dag1: Slipp 8.00 Fot: 09.10 Los 9.30

Dag2 Slipp 8.00  Nytt Slipp

1016 SE22312/2014 Solstrimmans Finn-pirkko Finsk Støver

Fører: Hauerberg, Knut

Terreng:

Dommer:

Dag1: Ikke Startet

Dag2

1017 NO43535/18 Hemplias Matoma Finsk Støver

Fører: Kristiansen, Thomas

Terreng: Sørgårdhaugen/Signalen

Dommer: Vidar Granvold/Jan H Øvre

Dag1: Slipp 8.00 Fot 9.05 Los 9. 30 Det ryktes om Premielos, koblet

Dag2 Slipp 8.00

1018 NO41471/20 Vilja Finsk Støver

Fører: Nilsen, Kristoffer Mjønerud

Terreng: Bergevatnet/Brennhaugen

Dommer: Bjarne Oppegård/Steinar Johnsen

Dag1: Slipp 8.00 Fot 10.40 Los 11.31, dødtap i vei12:25. Koblet og prøven avluttet kl 14:00

Dag2 Slipp 8.00 Los

1019 SE32198/2019 Gruvrisets Iza Finsk Støver

Fører: Bakke, Kai

Terreng: Skjeggerudlia/Nordseter

Dommer: Jon Kristoffer Aas/Vegard Aasdalen

Dag1: Slipp kl 8.00 Los 11.00

Dag2    Slipp 8.00 

1020 NO52110/15 Brynsåsen's Silya Finsk Støver

Fører: Larsson, Stig Erik

Terreng: Fendstad 2/Almlimarka

Dommer: Arne Strandhaug/Per K Olsen

Dag1: Slipp kl 8.00 Fot 8.05 Los 9.35 Tap 10.00 Gjentak 10.16 Tap 10.20 Nytt slipp 12.10 Fot 12.20 Los 12.50, premielos

Dag2   Slipp 8 00 Los 8.06 Tap 9.09 Dødtap nytt slipp

1021 NO41467/16 Hagheimen's Frøya Dunker

Fører: Larsen Bent Vidar/ Solli Ingun

Terreng: Bårhaugkampen/Bergevatnet

Dommer: Nils Erik Solbakken/Bjarne Oppegård

Dag1: Slipp kl 8.00 Los 9.22.  Premielos Tap 11.04 koblet 12.08 Nytt Slipp 12.24, koblet 

Dag2 Slipp 8.00 Fot 11.20

Share this page

Dreiebok kan oppdateres på

Telefon91190917